Meble biurowe

Delta

Nowoczesne meble pracownicze o bardzo wytrzymałej konstrukcji.

Nowoczesne meble pracownicze o bardzo wytrzymałej konstrukcji. Blaty oparte na samonośnym zintegrowanym stelażu wyposażonym w poziomą belkę wzmacniającą z kanałem na okablowanie. Nogi z profilu okrągłego z nakładkami do poziomowania. Stelaż wyposażony w przestawne łączniki umożliwiające tworzenie wielokierunkowych zespolonych ciągów blatów. Konstrukcja stelaży umożliwia łatwą rozbudowę i przebudowę stanowisk pracy. Dokupione elementy można w sposób trwały dołączać do już istniejących lub przy ich wykorzystaniu tworzyć nowe stanowiska dostosowane do aktualnych potrzeb. Zastosowanie specjalnych podpór dodatkowych umożliwia trwałe dołączanie kontenerów do biurek. Duża ilość kształtów i wymiarów blatów oraz elementów uzupełniających umożliwia optymalne umeblowanie powierzchni biurowej. Regały dedykowane "Tercet". Opcjonalnie regały "Prim".

Materiały:
płyta laminowana z atestem klasy higieny E1, o podwyższonej odporności na wilgoć,temperaturę i uszkodzenia mechaniczne . Stelaż stalowy pokryty podwójną warstwą lakieru proszkowego(alu9006).

Wykonanie:
Blaty i nogi biurek,wieńce kontenerów i komód płyta laminowana grubość 25mm. Pozostałe elementy płyta laminowana 18mm. Wąskie płaszczyzny zabezpieczone listwą pcv o grubości 2mm na blatach, nogach, wieńcach i frontach i 1mm na pozostałych elementach.

zdjęcia